Forum Logistyka09 WSB

Forum studentów zaocznych Logistyki

Ogłoszenie

!!!!!!!!!!!!!! Jeśli ktoś z obecnych pierwszoroczniaków chciałby zaadoptować forum i przywrócić go do życia proszą o kontakt mailowy na quasi_17@o2.pl !!!!!!!!!!!!!


#1 2009-09-27 22:06:51

aleksandra

forumowicz

3260686
Call me!
Skąd: Wrocław gr.10
Zarejestrowany: 2009-09-25
Posty: 10
WWW

Fora dla grup

Może tutaj stworzymy podfora dla każdej z grup? Ułatwi to wszystkim wymianę informacji

Offline

 

#2 2009-09-27 23:08:17

quasiT

Ojciec Dyrektor

Skąd: prawie jak gr 7
Zarejestrowany: 2009-09-24
Posty: 16

Re: Fora dla grup

myśle właśnie nad jakąś formą żeby jakoś to dobrze funkcjonowało i jestem otwarty na propozycje, ewentualnie pomogę w realizacji innego pomysłu;) tylko problem z tym że ludzie się forumują optymalnie na NK i na mailach, ja uważam że takie forum jest lepsze bo:
● po pierwsze można pogadać / a na mailu to tylko można wysyłać materiały
● do NK dostęp mają wszyscy (ktoś powie że do tego forum też, ale to do czasu   później będzie tylko dla nas)
● na forum NK nie ma wyszukiwarki
● jest opcja powiadamiania o odpowiedzi na posty
● wiadomości prywatne (przeciesz nie mamy do siebie żadnych komunikatorów/ telefonów)
● na NK istnieje dużo podfor, nawet kilka profilów kierunków i trudno zebrać to jakoś w całość
● tutaj możemy mieć jakiś tam pożądek itd, zrobimy jakiś moderatów którzy będą odpowiedzialni za dane działy/grupy w zależności od tego jak to forum będzie wyglądać
● nie każdy ma konto na NK a Ci co mają to mają śledzika i przez to jej nie używają ;D
● no i tak jest fajnie

Offline

 

#3 2009-09-29 19:29:47

Dodek19

pisklaczek

Skąd: grupa 7
Zarejestrowany: 2009-09-25
Posty: 3

Re: Fora dla grup

Nie cwaniakuj Ojcze Dyrektorze ;P tylko coś zrób ;P

Offline

 

#4 2009-10-01 01:01:53

quasiT

Ojciec Dyrektor

Skąd: prawie jak gr 7
Zarejestrowany: 2009-09-24
Posty: 16

Re: Fora dla grup

rozważając wszelkie za i przeciw myślę że dobrze będzie pozostawić forum w takiej formie w jakiej jest obecnie. Jeśli chodzi o różnych prowadzących, czy grupy to myślę że warto wpisywać to do tematów postów w danych działach. Utworzenie podfor dla grup trochę by skomplikowało budowę całości forum a zarazem korzystanie z niego. narazie mamy nie wielką ilość postów, ilość użytkowników też jest do opanowania że tak powiem wiec myślę że przy waszej pomocy jakoś uda nam się utrzymać czytelny układ forum i jako taki porządek. a w razie potrzeby będziemy modyfikować pozdrawiam wszystkich

Offline

 
Zalecana przeglądaka: Mozilla Firefox + dodatek Adblock Plus

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl